| دانلود رایگان قالب جوملا | اسکوتر برقی | کولر صنعتی | گرماتاب | خرید vpn | دوربین مداربسته | اخبار باشگاه استقلال

اخبار

گرامیداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی

گرامیداشت سال روز شهادت سردار سلیمانی در هلدینگ صنایع عمومی تامین
به گزارش روابط عمومی هلدینگ صنایع عمومی تامین، مقارن با سالروز شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی، برای گرامیداشت مقام این شهید والا مقام و آشنایی بیشتر پرسنل این شرکت با مکتب، اقدام به توزیع کتاب "این مرد پایان ندارد" میان کارکنان هلدینگ صنایع عمومی نموده است.
مخاطب در این کتاب از فرمانده جبهه مقاومت خاطراتی را می‌خواند که تعدادی از آن‌ها برای اولین بار منتشر می‌شوند. نگارنده تلاش کرده است مطالب کتاب به‌گونه‌ای سامان یابد تا خواننده مکتب شهید قاسم سلیمانی را بیشتر بشناسد. ویژگی منحصربه‌فرد این کتاب تصاویر رنگی منتشرنشده از حاج قاسم است.
در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

اولین بار که او را دیدم در بهمن ماه 1360 بود که ما در پادگان دوکوهه مستقر بودیم و لشکر امام حسین (ع) را برای عملیات مهمه فتح المبین اماده میکردیم . یک روز که در گلف با آقا رحیم و حسن باقری برای هماهنگی کارهای منطقه عملیات جلسه داشتیم به ما گفتن که قرار است از نیروهای بسیجی و پاسدار کرمان یک تیپ تشکیل شود و چون ما مقدار زیادی سلاح و مهمات در عملیات آزادسازی آبادان از محاصره و فتح بستان به دست آورده بودیم موظف شدیم ضمن اینکه چند ساختمان از دوکوهه را در اختیار تیپ در حال تاسیس قرار می دهیم به اندازه سه گردان هم سلاح ، مهمات و تجهیزات به آن ها بدهیم.
همان روز به دوکوهه برگشتیم و اولین دیدار با جوانی خوش سیما ما را به یاد دوستان شهیدمان انداخت که در ماه های اخیر در فراغ آن ها می سوختیم .

Previous Next

اطلاعات تماس

شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین

 تهران، سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی،

 خیابان شهید حق طلب غربی، پلاک ۴۷

 تلفن:  ۸۸۵۸۳۱۵۶ ۲۱ ۹۸+

 فکس: ۸۸۵۸۲۶۹۳ ۲۱ ۹۸+

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

   

جستجو