| دانلود رایگان قالب جوملا | اسکوتر برقی | کولر صنعتی | گرماتاب | خرید vpn | دوربین مداربسته | اخبار باشگاه استقلال

اخبار

ادامه جوانگرایی در شستا / محمدی مدیرعامل صنایع‌عمومی تامین شد

مراسم معارفه مدیرعامل جدید صنایع عمومی تامین با حضور مصطفی زه‌تابیان قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شستا، معاونین شستا، اعضای هیئت مدیره هلدینگ صنایع عمومی تامین و معاونین این شرکت برگزار و محسن محمدی به عنوان مدیرعامل جدید این هلدینگ معرفی شد.
به گزارش شستا رسانه، مصطفی زه‌تابیان با تاکید بر اینکه یکی از مسائل استراتژیک در کشور مساله تامین امنیت و سلامت غذایی است افزود: استراتژی هلدینگ باید بر مبنای ایجاد تنوع در سبد محصولات شرکت باشد و خوشبختانه مسیر حرکتی و برنامه‌های آتی هلدینگ بر همین مبنا تنظیم شده است.
قائم مقام مدیرعامل شستا با اشاره به طرح‌ها و پروژه‌های در دست بررسی این هلدینگ گفت: برای تمامی سرمایه‌گذاری‌های جدید باید برنامه‌ و بسته جامعی را متصور شد که شاهد تولید انواع محصولات جدید برای رقابت در بازار داخلی و خارجی باشیم.
وی ایجاد بسته‌ی جامع فنی و تامین مالی برای پروژه‌ها را از راهبردهای استراتژیک خواند و بیان داشت : تأمین مالی پروژه‌های مبتنی بر سرمایه از راه بازار سرمایه فرصت‌های جدیدی را برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام، طرح های توسعه و حتی پروژه‌های جدید فراهم می‌کند.
محسن محمدی مدیرعامل جدید هلدینگ صنایع عمومی تامین نیز در این جلسه با اشاره به سابقه درخشان هلدینگ صنایع عمومی تامین و شرکت‌های تابعه آن گفت: می توانیم در برند پارس که یک محصول قدیمی و آشنا است با اجرای برنامه‌های تحول‌گرا و افزایش سطح کیفیت، ظاهر و تنوع محصولات سهم بازار خود را افزایش داده و محصولات آن را به کشورهای همسایه صادر کنیم.
محمدی با تاکید بر تنظیم سند اجرایی و توجیه اقتصادی برای پروژه‌های هلدینگ افزود: براساس خروجی این سند، امکان تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری و هدایت سرمایه برای سرمایه‌گذاران میسر خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه جمع آوری و تحلیل اطلاعات باید از راهبردهای کلیدی این سند باشد، اظهار داشت: در اجرای این طرح، عارضه‌یابی و اولویت‌بندی طرح‌ها نیز باید انجام شود تا برای مسائل مرتبط با بازار، مواد اولیه، فروش، نقدینگی و غیره برنامه مدون داشته باشیم.
مدیرعامل جدید صنایع عمومی تامین بررسی چالش‌های کسب و کار در صنایع تابعه هلدینگ را امری ضروری خواند و اظهار داشت: با هم افزایی بیشتر شرکت‌های تابعه با شرکت‌های تابعه شستا و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی علی الخصوص در تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر ، می توان رشد و سودآوری و توسعه هلدینگ و شرکت‌های تابعه را افزایش داد.

Previous Next

اطلاعات تماس

شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین

 تهران، سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی،

 خیابان شهید حق طلب غربی، پلاک ۴۷

 تلفن:  ۸۸۵۸۳۱۵۶ ۲۱ ۹۸+

 فکس: ۸۸۵۸۲۶۹۳ ۲۱ ۹۸+

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

   

جستجو