آغاز عملیات اجرایی طرح گاوداری ۶هزار راسی دلفان

به گزارش روابط عمومی هلدینگ، با حضور وزیر محترم کار، تعاون و رفاه اجتماعی، طرح ساخت گاوداری 6 هزار راسی و اعتبار 120 میلیارد تومان در شهرستان دلفان استان لرستان، آغاز شد.
این طرح در زمینی به مساحت 57هکتار با اشتغال زایی مستقیم 130نفر و سرمایه گذاری هلدینگ صنایع عمومی تامین ساخته می شود.
با بهره برداری کامل از این طرح، سالانه 35 هزار تن شیر و 500تن گوشت تولید می شود.

دیدار استاندار محترم استان اردبیل با مدیرعامل و رئیس هیات مدیره هلدینگ

روز چهارشنبه مورخه 97/12/23 ، استاندار محترم اردبیل با مدیرعامل و رئیس هیات مدیره هلدینگ در خصوص توسعه دامداریها در دفتر مدیر عامل هلدینگ دیدار کردند.

نشست صمیمانه شورای روابط عمومی شستا

به گزارش روابط عمومی صنایع عمومی تامین، نشست هم اندیشی حسن محمدی مدیر جدید روابط عمومی شستا با مدیران روابط عمومی هلدینگ ها و شرکت های تابعه شستا به منظور انسجام بخشیدن و یکپارچه سازی فعالیت های شستا در برگزاری با شکوه تر مراسم های ایام الله دهه فجر برگزار شد.
در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آغاز توسعه فعالیت های اطلاع رسانی و شفافیت شستا، مدیران روابط عمومی هلدینگ ها و شرکت های تابعه درباره برنامه های خود راهکارهای لازم را ارائه دارند.
براساس این گزارش به درخواست کردونی، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به منظور جلوگیری از اسراف و ریخت و پاش های بی مورد، هماهنگی های لازم جهت برگزاری ساده اما با شکوه مراسم های ایام دهه فجر انجام شد.

تجديد ميثاق کارکنان هلدینگ با آرمان هاى امام راحل (ره)

مديرعامل، مديران و كاركنان هلدینگ در دومين روز از ايام الله دهه فجر در مرقد مطهر حضرت امام(ره) حضور يافتند.
به گزارش روابط عمومى، مهندس هاشمی مدیرعامل هلدینگ به همراه دكتر رضوانى فر، مديرعامل محترم شستا و تعدادى از مديران و كاركنان مجموعه، با حضور در حرم مطهر حضرت امام(ره) ضمن اداى احترام به بنيانگذار انقلاب با آرمان هاى امام راحل تجديد ميثاق كردند.

انتصاب آقای دکتر محمد رضوانی‌فر به عنوان مدیرعامل شستا


به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین، دکتر انوشیروان محسنی بند پی سرپرست سازمان تامین اجتماعی طی حکمی دکتر محمد رضوانی فر را به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی منصوب کرد.

در این حکم بر رعایت جوانب شرعی، اساسنامه سازمان و شستا و استفاده از تمام ظرفیتها، سرمایه انسانی متخصص و اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی، اصلاحات ساختاری، مدیریت بهینه دارایی ها در راستای هم افزایی فیمابین نهادهای مالی و اقتصادی خانواده بزرگ تامین اجتماعی تاکید شده است.

توجه جدی به سیاست های اقتصاد مقاومتی، کارآمدی و تاب آوری اقتصادی هلدینگها و شرکتهای زیرمجموعه شستا در فضای تحریم های ظالمانه و یکجانبه و اهتمام جدی در جذب سرمایه های داخلی و خارجی، تدوین برنامه های راهبردی شستا و شرکتهای تابعه، با رعایت همسویی با برنامه راهبردی سازمان، اهتمام ویژه به هم افزایی و ایجاد زنجیره ارزش در مجموعه شستا و سایر شرکتهای تابعه سازمان، مهندسی مجدد ساختار شستا با توجه به مبانی سرمایه گذاری در بیمه های اجتماعی، توجه ویژه به مقوله شفافیت و گردش صحیح اطلاعات، حفظ و ارتقای شستا در زمینه سلامت اداری و مبارزه با فساد، اهتمام ویژه به اجرای دقیق تکالیف مجامع عمومی، تقویت انضباط مالی و پایبندی به برنامه و بودجه مصوب، نظارت مستمر بر هلدینگها و شرکتهای تابعه با رعایت اصول حاکمیت شرکتی و اهتمام جدی در اجرای سیاست خروج از بنگاه داری از دیگر موارد مورد تأکید در این حکم است.

دکتر رضوانی‌فر دارای مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد نظری از دانشگاه امام صادق (ع) و Ph.D مدیریت بازرگانی با گرایش رفتار سازمانی و منابع انسانی از دانشگاه علامه طباطبایی است.

او همچنین دارای ۱۵ سال سابقه عضویت در هیأت علمی دانشگاه و تدریس در دانشگاه‌های امام صادق(ع) و تهران است.

سوابق مدیریتی دکتر رضوانی‌فر بدین شرح است:

● مدیرعامل و عضو هیئت مدیره گروه سرمایه‌گذاری البرز
● مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت پخش البرز
● مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت پارس شهروند
● نایب رئیس هیئت مدیره شرکت گروه دارویی برکت
● ریاست هیئت مدیره شرکت شفا فارمد
●ریاست هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا (وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری)
● عضو هیئت مدیره شرکت ایران دارو
● ریاست هیئت مدیره شرکت داروسازی صالحان شیمی (البرز فارمد)
● ریاست هیئت مدیره شرکت صنایع غذایی کیوان
● نایب رئیس هیئت مدیره شرکت لیزینگ پارسیان
● مسئولیت‌هایی در گروه کارخانجات پاکنام، شرکت گسترش تجارت معین شهروند، شرکت بازرگانی آرین و البرز، موسسه آموزش عالی نوآوران و …

  • 1
  • 2

logo new شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین