جلسه دیدار و هم افزایی مدیرعامل و هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین با مدیرعامل بانک رفاه

در راستای تداوم فعالیت ها و افزایش سطح تعاملات و همکاری های موجود بین بانک رفاه و شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین جلسه ای به همین منظور در دفتر جناب آقای دکتر اسماعیل لـله گانی مدیرعامل بانک با مهندس هاشمی گل سفیدی مدیرعامل هلدینگ انجام گردید.
در این دیدار با حضور دکتر اردلان و دکتر نجفی پاشاکی اعضاء هیات مدیره هلدینگ و همچنین آقای نعمت الهی معاونت مالی و پشتیبانی صورت گرفت دو طرف به تداوم فعالیت ها و افزایش سطح همکاری های موجود تاکید کردند. در ادامه این دیدار مهندس هاشمی با تاکید بر وجود پروژه های دامداری در دست احداث این هلدینگ خواستار همکاری ویژه آن بانک با هلدینگ صنایع عمومی تامین شد.

آرزوی ۲۸ ساله جامعه کارگری ایران محقق می‌شود

هیئت وزیران در راستای ایجاد امنیت شغلی کارگران با توجه به افزایش روزافزون قراردادهای موقت کار در سال‌های اخیر و به منظور جلوگیری از سو استفاده از عدم تعیین حداکثر مدت موقت کار، آئین‌نامه اجرایی تعیین حداکثر مدت موقت را برای کارهایی که طبیعت آن‌ها جنبه غیرمستمر دارد، تصویب کرد.

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توئیتر خود نوشت: در اجرای تکلیف تبصره یک ماده هفت قانون کار در جلسه امروز دولت به ریاست دکتر روحانی در آستانه دهه مبارک فجر به پیشنهاد وزارت کار آرزوی 28 ساله جامعه کارگری ایران، همانا تعیین حداکثر مدت موقت برای کارهایی که طبیعت آنها جنبه غیر مستمر دارد از زمان این تصویب نامه به مدت 4 سال تعیین شد.
در جلسه هیئت وزیران در راستای ایجاد امنیت شغلی کارگران با توجه به افزایش روزافزون قراردادهای موقت کار در سال‌های اخیر و به منظور جلوگیری از سو استفاده از عدم تعیین حداکثر مدت موقت کار، آئین‌نامه اجرایی تعیین حداکثر مدت موقت را برای کارهایی که طبیعت آن‌ها جنبه غیرمستمر دارد، تصویب کرد.
در کارهایی که قبل از ابلاغ این تصویب نامه وجود داشته اند، حداکثر مدت موقت از تاریخ ابلاغ این تصویب نامه محاسبه خواهد شد.

ما انتقام حاج قاسم را با جهاد اقتصادی می‌گیریم

محمد رضوانی فر، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در پیامی ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی،گفت: ما با جهاد اقتصادی انتقام خون حاج قاسم را می‌گیریم.

مقام معظم رهبری: «...همه‌ی دوستان -‌ و نیز همه‌ دشمنان - بدانند خط جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است...»
محمد رضوانی‌فر در این پیام‌ نوشت:امروز یقین داریم که هر فردی از آحاد ملت و ایرانی غیرتمند، در هر سنگری ادامه راه پرافتخار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را در سر دارد و قطعا پرچم این دلاور سرافراز تاریخ ایران و جهان در دفاع از تمامیت ارضی کشور و مبارزه با تروریسم و افراط‌گرای در منطقه زمین نخواهد ماند.

در این پیام آمده است: در این میان کارگران، کارکنان و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با تمام توان و قدرت مضاعف و انگیزه ‌دوچندان در میدان اقتصاد و تولید انتقام سختی از ریختن به ناحق خون سردار مهربانی‌ها می‌گیرند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: همان‌طور که تا امروز شستا به عنوان یک بنگاه بزرگ اقتصادی، سنگر مقابله با تروریسم اقتصادی بوده است همچنان با جهاد اقتصادی و ایستادگی در میدان اقتصادی، گام‌های‌ محکم‌تری از قبل بر می‌دارد.

وی در پایان اشاره کرده است: با شهید حاج قاسم سلیمانی پیمان می‌بندیم که رهرو راه پرافتخار او باشیم، راهی که مولای‌مان امام حسین (ع) پیش روی ما گذاشت، هم‌او که  به ما آموخت:«انّ الحیاة عقیدة و جهاد»

تجدید میثاق مدیران و کارکنان هلدینگ با آرمان‌های امام

مدیرعامل، اعضا هیات مدیره، معاونین و جمعی از مدیران شرکت‌، با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با آرمان های امام تجدید میثاق کردند.

صبح روز یکشنبه مدیران‌عامل شستا و هلدینگ‌ها و جمعی از کارکنان شرکت‌های تابعه، با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های امام تجدید میثاق کردند.
بر اساس این گزارش در این مراسم که به همت بسیج شستا برگزار شد، شرکت کنندگان با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید، نثار تاج گل و قرائت بیانیه و فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کردند.
گفتنی است پس از حضور در بارگاه ملکوتی امام راحل، با حضور بر مزار شهدای ۷۲تن و گلزار ‌شهدا به آرمان‌های شهدای دوران دفاع مقدس ادای احترام کردند

جلسه هم افزایی و همکاری بین بانک توسعه تعاون و شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین در دفتر مدیرعامل هلدینگ برگزار گردید

در راستای تامین منابع پروژه های توسعه ای شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین،  روز شنبه 7 دی ماه نشست تخصصی مشترک فی مابین این شرکت و بانک توسعه تعاون انجام پذیرفت.
به گزارش روابط عمومی، تفاهم نامه همکاری در راستای تامین منابع پروژه های توسعه ای شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین، پیرو این نشست بین اعضا هیات مدیره شرکت و بانک توسعه تعاون در دست تدوین می باشد.
هدف از انعقاد این تفاهم نامه تامین منابع مالی مورد نیاز در راستای توسعه پروژه های سرمایه گذاری این شرکت و به منظور بسط و گسترش همکاری فی مابین و توسعه و ارائه خدمات بانکی می باشد

logo new شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین