انتصاب آقای دکتر محمد رضوانی‌فر به عنوان مدیرعامل شستا


به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین، دکتر انوشیروان محسنی بند پی سرپرست سازمان تامین اجتماعی طی حکمی دکتر محمد رضوانی فر را به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی منصوب کرد.

در این حکم بر رعایت جوانب شرعی، اساسنامه سازمان و شستا و استفاده از تمام ظرفیتها، سرمایه انسانی متخصص و اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی، اصلاحات ساختاری، مدیریت بهینه دارایی ها در راستای هم افزایی فیمابین نهادهای مالی و اقتصادی خانواده بزرگ تامین اجتماعی تاکید شده است.

توجه جدی به سیاست های اقتصاد مقاومتی، کارآمدی و تاب آوری اقتصادی هلدینگها و شرکتهای زیرمجموعه شستا در فضای تحریم های ظالمانه و یکجانبه و اهتمام جدی در جذب سرمایه های داخلی و خارجی، تدوین برنامه های راهبردی شستا و شرکتهای تابعه، با رعایت همسویی با برنامه راهبردی سازمان، اهتمام ویژه به هم افزایی و ایجاد زنجیره ارزش در مجموعه شستا و سایر شرکتهای تابعه سازمان، مهندسی مجدد ساختار شستا با توجه به مبانی سرمایه گذاری در بیمه های اجتماعی، توجه ویژه به مقوله شفافیت و گردش صحیح اطلاعات، حفظ و ارتقای شستا در زمینه سلامت اداری و مبارزه با فساد، اهتمام ویژه به اجرای دقیق تکالیف مجامع عمومی، تقویت انضباط مالی و پایبندی به برنامه و بودجه مصوب، نظارت مستمر بر هلدینگها و شرکتهای تابعه با رعایت اصول حاکمیت شرکتی و اهتمام جدی در اجرای سیاست خروج از بنگاه داری از دیگر موارد مورد تأکید در این حکم است.

دکتر رضوانی‌فر دارای مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد نظری از دانشگاه امام صادق (ع) و Ph.D مدیریت بازرگانی با گرایش رفتار سازمانی و منابع انسانی از دانشگاه علامه طباطبایی است.

او همچنین دارای ۱۵ سال سابقه عضویت در هیأت علمی دانشگاه و تدریس در دانشگاه‌های امام صادق(ع) و تهران است.

سوابق مدیریتی دکتر رضوانی‌فر بدین شرح است:

● مدیرعامل و عضو هیئت مدیره گروه سرمایه‌گذاری البرز
● مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت پخش البرز
● مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت پارس شهروند
● نایب رئیس هیئت مدیره شرکت گروه دارویی برکت
● ریاست هیئت مدیره شرکت شفا فارمد
●ریاست هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا (وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری)
● عضو هیئت مدیره شرکت ایران دارو
● ریاست هیئت مدیره شرکت داروسازی صالحان شیمی (البرز فارمد)
● ریاست هیئت مدیره شرکت صنایع غذایی کیوان
● نایب رئیس هیئت مدیره شرکت لیزینگ پارسیان
● مسئولیت‌هایی در گروه کارخانجات پاکنام، شرکت گسترش تجارت معین شهروند، شرکت بازرگانی آرین و البرز، موسسه آموزش عالی نوآوران و …

logo new شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین