حضور شرکت لوازم خانگی پارس در نمایشگاه ملزومات جهیزیه قزوین

نمایشگاه ملزومات جهیزیه و ازدواج از روز 14 مردادماه 98 در قزوین آغاز به کار کرد. این نمایشگاه تا 18 مردادماه هر روز از ساعت 16 الی 22 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین ، سالن مینودر آماده پذیرایی از مردم خوب قزوین است.
در این نمایشگاه شرکت لوازم خانگی پارس با ارائه محصولات خود شرایط ویژه خرید برای بازدیدکنندگان را فراهم کرده است.

در طول زمان برگزاری نمایشگاه، باشگاه مشتریان لوازم خانگی پارس نیز آماده ارائه خدمات به مشتریان پارس خواهد بود.

این نمایشگاه‌ توسط شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین به مناسبت هفته ازدواج و به منظور تسهیل در امر ازدواج برگزار گردیده است .

غرفه شرکت لوازم خانگی پارس برای خریداران این نمایشگاه تخفیف هایی را نیز در نظر گرفته است که این شرایط تنها مختص همین نمایشگاه است.

بازدیدکنندگان از غرفه لوازم‌خانگی پارس می‌توانند از تخفیف نقدی و همچنین شرایط اقساطی خرید محصولات لوازم خانگی بهره‌مند شوند.حمل رایگان محصول به درب منازل از دیگر مزایایی است که باشگاه خریداران برای این نمایشگاه تدارک دیده است.

حضور شرکت لوازم خانگی پارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم‌خانگی

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی از امروز اول مردادماه 98 آغاز در تبریز آغاز به کار کرد. این نمایشگاه تا چهارم مردادماه ادامه دارد. در این نمایشگاه شرکت لوازم خانگی پارس با ارائه محصولات خود شرایط خرید برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی را فراهم کرده است.

در کنار حضور شرکت در این نمایشگاه، باشگاه مشتریان لوازم خانگی پارس به عنوان حامی برگزاری این نمایشگاه بین المللی فعالیت خواهد کرد. نمایشگاه‌ تبریز به علت اهمیت بازار خود و همچنین دسترسی کشورهای همسایه به این بازار، از اهمیت به سزایی برخوردار است. این موضوع خصوصا با توجه به حضور در سال رونق تولید و همچنین مزیتی که کالاهای ایرانی در قیمت نسبت به مشابه های خارجی خود پیدا کردند، اهمیت بیشتری یافته است. با کاهش ارزش ریال در برابر دلار، قیمت کالاهای ایرانی برای مصرف کنندگان و خریداران خارجی جذابیت بیشتری پیدا کرده است. از همین‌رو به نمایشگاه بین‌المللی تبریز فرصت مناسبی برای فعالان اقتصادی در حوزه تجارت خارجی ارزیابی میشود.

در نمایشگاه تبریز غرفه شرکت لوازم خانگی پارس برای خریداران تخفیف هایی را نیز در نظر گرفته است که این شرایط تنها مختص همین نمایشگاه است. بازدیدکنندگان از غرفه لوازم‌خانگی پارس می‌توانند از تخفیف نقدی و همچنین وام خرید محصولات لوازم خانگی بهره‌مند شوند. حمل رایگان محصول به درب منازل از دیگر مزایایی است که باشگاه خریداران برای این نمایشگاه تدارک دیده است.
تسهیلات خرید لوازم خانگی پارس به میزان 35 میلیون تومان درنظر گرفته شده است که پوشش دهنده سبد کاملی از خرید کالاهای لوازم خانگی است.

بازدید معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از شرکت ملاردشیر

بازدید جناب آقای دکتر علی سرزعیم معاونت محترم اقتصادی و برنامه ریزی و آقای ناصر شیخی مدیرکل امور اقتصادی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی  به همراه هیات همراه از شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر

 

logo new شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین