نشست مدیرعامل محترم با هیأت بازرگانی، صنعتی چین

اخبار هلدینگ

 

به دعوت مدیرعامل محترم هلدینگ صنایع عمومی تامین عصر روز دوشنبه 3 آبان ماه  هیأت اقتصادی و بازرگانی کشور چین جلسه ای با دکتر سید هادی حسینی مدیرعامل محترم و  مدیران ارشد  بمنظور سرمایه گذاری هیأت چینی در این مجموعه برگزار گردید.

دکتر سید هادی حسینی در ابتدای جلسه ضمن خوش آمدگویی به مهمانان بیان داشت:  کشور ایران فرصت مناسبی برای توسعه سرمایه گذاری خارجی دارد ، خصوصاً پس از توافقات هسته ای (برجام) علاقه مندی سرمایه گذاران خارجی از تمامی کشورها زیاد شده و با توجه به همکاری کشور چین که در زمان تحریم به ما کمک کرد، کشور چین از اولویت سرمایه گذاری مشروط به ارتقاء و رعایت کیفیت برخوردار است.

 در این جلسه هیأت چینی به توانمندی های خود در زمینه های احداث نیروگاه و خطوط انتقال برق و کابل برق ، ماشین آلات کشاورزی،  صنایع روغن کشی ، حوزه عمران و شهرسازی (احداث تصفیه خانه آب و فاضلاب، راه سازی، سد سازی )، تولید داروهای گیاهی، معدن و مواد معدنی پرداخته و اعلام نمود ند در هر یک از زمینه های مذکور آمادگی سرمایه گذاری و همکاری با شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تأمین را دارند.

پس از تبادل اطلاعات و کارشناسی موضوعات مطروحه توسط کارشناسان دو طرف، دکتر حسینی بیان داشت که بحث ها و پیشنهادهای خوبی از سوی مهمانان ارائه گردید که لازمه آن نشست های تخصصی در حوزه های مختلف می باشد .

دکتر حسینی درپایان این نشست تاکید نمود ما  علاقمندیم با این هیأت برای سرمایه گذاری و انجام فعالیت های اقتصادی مشترک در جهت تامین منافع سهامداران شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی همکاری نمائیم به شرط آنکه ورود هر گونه صنایع باید با برند های مطرح دنیا و  تضمین در کیفیت باشد.  

 

{gallery}tgi/gallery/chini{/gallery}