نشست مشترک مدیرعامل با استاندار ، نمایندگان و مدیران ارشد اجرایی استان کرمان

اخبار هلدینگ

 

جلسه مشترکی مورخ 17 مهرماه در استانداری کرمان با دکتر رزم حسینی استاندار محترم،  دکتر زاهدی و دکتر حسن پور نمایندگان محترم کرمان و سیرجان و مدیران کل اقتصادی و جهاد کشاورزی شمال و جنوب استان کرمان با حضور مدیریت محترم عامل جناب آقای دکتر حسینی، مدیرعامل پارس الکتریک و مدیرعامل شرکت ساخت و تولید قطعات الکترونیک سیرجان برگزار گردید.

در این جلسه دکتر حسینی به ضرورت مساعدت و همکاری استانداری کرمان و مدیران مرتبط نسبت به رفع موانع و مشکلات ایجاد شده تأکید کرد و گفت شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تأمین اولویت کار خود را حفظ منافع سهامداران که کارگران پرتلاش و بازنشستگان عزیزبا بهره مندی بهینه از سرمایه گذاری های انجام گرفته قرار داده است.

لیکن برخی مشکلات ایجاد شده از سوی برخی ادارات و نهادها،  راه را برای احیا و توسعه سخت و دشوار نموده است.

دکتر سید هادی حسینی با بیان این مطلب که با توجه به وجود امکانات و تجهیزات، زمین مورد نیاز و ظرفیت های منطقه ای این هلدینگ علاقه مند است ضمن احیا و راه اندازی مجموعه تولید قطعات الکترونیک سیرجان در دیگر بخش ها از جمله صنعت کشاورزی در صورت همکاری نهاد های اجرایی در ایجاد زیر ساخت و صدور مجوزهای لازم فعال نماید.

سپس استاندار محترم کرمان جناب آقای دکتر رزم حسینی در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تأمین بیان داشت: دولت محترم توان خود را در مساعدت برای توسعه تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال بکار می گیرد. ما علاقمندیم مجموعه تولیدی قطعات الکترونیک سیرجان احیا و راه اندازی گردد و هر کمکی که از استانداری و مدیران مرتبط لازم باشد دریغ نخواهد شد.

استاندار محترم کرمان همچنین افزود:  برای راه اندازی شرکت قطعات سیرجان و یا سرمایه گذاری جدید نیز آمادگی مساعدت در صدور مجوزها و ارائه تسهیلات بانکی را داریم.

درپایان جلسه مذکور تفاهم نامه ای با امضاء استاندار، مدیر جهاد کشاورزی شمال و جنوب استان کرمان و  مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین تدوین و مبادله گردید.

دکتر حسینی مدیرعامل محترم  شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین در حاشیه سفر به کرمان  با حضور در چندین جلسه با برخی از نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد استان کرمان از جمله جناب دکتر پور ابراهیمی رئیس محترم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص رفع موانع و مشکلات شرکت تولیدی قطعات الکترونیک سیرجان و اقدامات توسعه ای و سرمایه گذاری های جدید اقدامات لازم را انجام دادند.

دکتر حسینی همچنین از مجموعه شرکت ساخت و تولید قطعات الکترونیک سیرجان بازدید فرموده و مدیران نیز گزارشاتی درخصوص ظرفیت ها و توانمندی این مجموعه برای توسعه مطالبی را جهت اخذ رهنمود از مدیرعامل محترم ارائه نمودند.

{gallery}tgi/gallery/kerman{/gallery}