بازدید از استان لرستان

اخبار هلدینگ

 

دکتر سید هادی حسینی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین در راستای اجرای طرح های توسعه ای خود در روز سه شنبه 1395/09/16 به استان لرستان شهرستان خرم آباد سفر نموده و از چند پروژه کشاورزی  و صنعتی بازدید نمودند.
مدیرعامل محترم در ابتدا از مکان مورد نظر سرمایه گذاری و احداث یک واحد 3000 رأسی گاو شیری در منطقه گریت از توابع بخش پاپی شهرستان خرم آباد بازدید و از نزدیک امکانات و شرایط زمین های منطقه را ارزیابی نموده و سپس جلسه ای در جهاد کشاورزی استان لرستان با مدیر جهاد کشاورزی استان و معاونین حوزه زراعی و دامی تشکیل و موضوعات مختلف را مورد بحث و بررسی قراردادند.
دکتر حسینی در این جلسه از تلاش مدیران در حمایت از توسعه طرح های کشاورزی استان لرستان تقدیر کرد و گفت: با وجود زمین های مرغوب حاصلخیز و شرایط آب و هوای مناسب، شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین تصمیم دارد از ظرفیت های بالقوه و توان بالای مجموعه شستا برای احداث مجموعه پرورش گاو شیری 3000 رأسی استفاده نموده و گام مهم و مفیدی درجهت افزایش تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال پایدار بردارد.
همچنین در این جلسه طرح های دیگری نیز پیشنهاد گردید که در صورت تامین منابع دو طرف در بررسی های اولیه طرح های مذکور اقدام خواهد شد.

 

{gallery}tgi/gallery/lorestan{/gallery}