بازدید مدیریت محترم عامل از شرکت عالم آرا

اخبار شرکتهای تابعه

 

دکتر حسینی در بازدید از مجموعه تولیدی صنعتی "عالم آرا" در مرند گفت: مجموعه عالم آرا جزء واحدهای مهم تولید انواع لوله میباشد که در صنعت آب مهم و تاثیر زیادی در رفع بحران آبی کشور دارد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی شستا اظهار داشت: شرکت عالم آرا یکی از شرکت های مهم تولیدی لوله با قطرهای بالا در صنعت آب هست که زیر مجموعه هلدینگ صنایع عمومی تامین بوده و در بحث ساماندهی آبهای داخلی و مرزی برای کشور حائز اهمیت می باشد.

وی افزود: علی رغم مشکلات ناشی از برخی فضاسازی ها، برای گسترش این مجموعه برنامه داریم و در این راستا با طرف های ایتالیایی و چینی مذاکراتی صورت گرفته است.

سید هادی حسینی در ادامه از وجود امکانات و زمین مورد نیاز در شهرستان مرند برای گسترش و شکوفایی این مجموعه گفت و بیان نمود: عالم آرا فعلا در دوشیفت با تعداد 63 پرسنل فعالیت می نماید که با راه اندازی خطوط جدید زمینه برای تولید و اشتغال بیشتر فراهم میشود و این گسترش یقینا به سود منطقه نیز خواهد بود.

حسینی در پایان گفت: شستا برخلاف برخی فضاسازی ها هرگز یک شرکت زیان ده نیست ولی امکان دارد، برخی شرکتهای داخل شستا زیان ده باشند که این هم ناشی از سیاستهای دولتها بوده است.

 

{gallery}tgi/gallery/marand{/gallery}